Edhe spanjollët janë njerëz

30.06.2012 22:37
Mbrojtësi italian, Giorgio Chiellini, ka thënë se Azzurrët mund ta mposhtin Spanjën në finale të Euro 2012. “Edhe ata janë njerëz dhe ne mund t’i mposhtim”.

“Nesër (e diel) nuk do të hyjmë në fushë për të kërkuar hakmarrje ndaj një kundërshtari, por për të plotësuar ëndrrën”.

“Do të kemi fuqi për finalen. Ne mund të rikuperohemi nga çfarëdolloj lodhjeje”, ka deklaruar lojtari i Juventusit. /Telegrafi/
Komente Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Ju lutem respektoni rregullat e portalit.
Shih të gjitha rregullat për komentim
Analizë
Formacioni më i mirë i Euro 2012

Formacioni më i mirë i Euro 2012

02.07.2012 10:24
0Komente
Finalja e madhe e Euro 2012

Finalja e madhe e Euro 2012

01.07.2012 18:04
0Komente
Juve, Barca e Real dominojnë finalen

Juve, Barca e Real dominojnë finalen

30.06.2012 23:47
0Komente
Stadiumet
Miejski, Poznan Miejski, Poznan
Miejski, Wrocław Miejski, Wrocław
Narodowy, Varshavë Narodowy, Varshavë
PGE Arena, Gdansk PGE Arena, Gdansk
Arena Lviv Arena Lviv
Donbass Arena, Donetsk Donbass Arena, Donetsk
Olimpiyskyi, Kiev Olimpiyskyi, Kiev
Metalist, Kharkiv Metalist, Kharkiv