Buffon e dëshiron trofeun për tifozët

30.06.2012 18:25
Kapiteni i Italisë, Gianluigi Buffon, ka thënë se dëshiron ta fitojë Kampionatin Evropian për të shpaguar besnikërinë e tifozëve të Italisë. “Ne po e bëjnë për ne, por edhe për ju, që më motivoni dhe më merrni nga dy orë në ditë duke shikuar festimet nëpër rrugë në YouTube”.

“Për ju që asnjëherë nuk na braktisët, për ju që do ta nderonit fanellën njësoj sikurse ne... Por po ashtu edhe për Ëndrrën”, ka shkruar portieri i Juventusit në Facebook. /Telegrafi/
Komente Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Ju lutem respektoni rregullat e portalit.
Shih të gjitha rregullat për komentim
Analizë
Formacioni më i mirë i Euro 2012

Formacioni më i mirë i Euro 2012

02.07.2012 10:24
0Komente
Finalja e madhe e Euro 2012

Finalja e madhe e Euro 2012

01.07.2012 18:04
0Komente
Juve, Barca e Real dominojnë finalen

Juve, Barca e Real dominojnë finalen

30.06.2012 23:47
0Komente
Stadiumet
Miejski, Poznan Miejski, Poznan
Miejski, Wrocław Miejski, Wrocław
Narodowy, Varshavë Narodowy, Varshavë
PGE Arena, Gdansk PGE Arena, Gdansk
Arena Lviv Arena Lviv
Donbass Arena, Donetsk Donbass Arena, Donetsk
Olimpiyskyi, Kiev Olimpiyskyi, Kiev
Metalist, Kharkiv Metalist, Kharkiv