Fabregas: Duhet të ndalim Pirlon dhe Balotellin

29.06.2012 20:10
Mesfushori i Spanjës, Cesc Fabregas, ka deklaruar se Stuhia e Kuqe do të duhet që të ketë vëmendje të posaçme ndaj mesfushorit Andrea Pirlo. “Duhet që të ndalim sulmuesit e Italisë, ashtu sikurse Pirlon. Balotelli është lojtar i madh dhe këtë ai e tregoi dje. Ai shënoi dy gola të mrekullueshëm ndaj Gjermanisë në gjysmëfinale”.
 
“Kjo flet më shumë se gjithçka tjetër. Më pëlqeu mënyra se si ai luajti. Ai do të jetë i rrezikshëm, ashtu sikurse Cassano dhe të gjithë të tjerët”, ka thënë Fabregas. /Telegrafi/
Komente Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Ju lutem respektoni rregullat e portalit.
Shih të gjitha rregullat për komentim
Analizë
Formacioni më i mirë i Euro 2012

Formacioni më i mirë i Euro 2012

02.07.2012 10:24
0Komente
Finalja e madhe e Euro 2012

Finalja e madhe e Euro 2012

01.07.2012 18:04
0Komente
Juve, Barca e Real dominojnë finalen

Juve, Barca e Real dominojnë finalen

30.06.2012 23:47
0Komente
Stadiumet
Miejski, Poznan Miejski, Poznan
Miejski, Wrocław Miejski, Wrocław
Narodowy, Varshavë Narodowy, Varshavë
PGE Arena, Gdansk PGE Arena, Gdansk
Arena Lviv Arena Lviv
Donbass Arena, Donetsk Donbass Arena, Donetsk
Olimpiyskyi, Kiev Olimpiyskyi, Kiev
Metalist, Kharkiv Metalist, Kharkiv